Eczane Nöbet Panosu

Tek Satır Eczane Nöbet Levhası

Hastalarınıza hangi eczanenin nöbetçi olduğunu gösterir. Panonun programı son derece kolay kurulabilir. Ledli tabelada kullanılan ledler istenilen renklerde imal edilebilir. Bilgisayar programı basit kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca programlanarak istenilen bilgiler eczane nöbet tabelasına yüklenir. Nöbetçi eczane tabelası kasa ölçüleri istenilen ebatlarda üretilebilir. Bilgisayar programından 4 ayda 1 nöbetçi eczane listesi gönderilir. Her gün kendisi otomatik olarak yeni nöbetçi eczane listesi yazabilir...

 

Çift Satır Nöbetçi Eczane Panosu

Nöbet tabelası çift satır olarakta tasarlanabilir. Elektrikler kesilse bile içindeki bilgi silinmez yapıya sahiptir. Üst satırında nöbetçi eczane ismi yazılabilir. Alt Satırda ise nöbetçi eczanenin adresi, Telefonu tarif gibi Eczane Bilgileri yazılır. Aynı zamanda tabelada Tarih Saat ve Sıcaklık bilgisi gösterilebilir. Özellikle kendi üretim ve imalatımızdır ve dolayısıyla pano ebatlarını sizin istediğiniz çlçülerde imal ettirme şansınız vardır. Kasa rengi seçenekleride mevcuttur.

 

E-Logo, E-Tabela

E-Tabela Nöbetçi Eczanenin yerinin rahatlıkla bulunabilmesi için çok uygun bir üründür. E-logo standartlarda belirtildiği gibi 60 cm * 60 cm dir. Çift yüzlü olarak imal edilmektedir. E-Pano tabelalardada dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Led kalitesi çok önemlidir. Su geçirmemesi özellikle özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Led lerin parlak olması ve harfin her noktasının ledlerle doldurulmuş olarak imal edilmesi gereklidir. E logo da E harfinin etrafına çevrilmiş led panolara aldanmayın Aynen resimde görüldüğü gibi harfin ve etrafındaki çerçevenin içide dolu şekilde led vardır. E-Pano Türkiye Eczacılar Birliği nin belirlediği standartlardadır.


Bizi tercih edenler;reeranslar

eczane nöbet panosu

 

 

e-logo